Úžitok pre publikum

Keď máte na starosti marketing a prieskumy, potom by ste mali zistiť aj to, ktoré informácie by považovali vaši zákazníci za užitočné. Keď vytvárate internetové stránky, potom si musíte uvedomiť, že zákazníci chcú najprv informácie a až neskôr sa možno rozhodnú nakúpiť.

Vyhľadávače sú veľmi silný nástroj preto, lebo ľudia zúfalo hľadajú informácie. Vaša stránka by ich mala poskytovať. Ak dokážete priviesť na svoju stránku veľa ľudí, ktorí chcú odborné informácie, tak jej vytvoríte trvalú popularitu.

Žijeme v dobe, kedy sme zahltení informáciami. Sme vďační, ak nájdeme zdroj užitočných dát a budeme sa tam vracať podobne, ako sa vraciame k studni s vodou.

Ak sa pozriete na svoju stránku ako na zdroj múdrosti, potom bude tak obľúbená, ako napájadlo v lese.

Nedajte ľudom iba informácie o produktoch. Učte ich veci, ktoré potrebujú pre správny výber riešenia. Preto je potrebné dávať na stránky blogy, ktoré sú nabité užitočnými informáciami. Tým dosiahnete:

  • ľudia sa radi vrátia
  • zvýši to vašu dôveryhodnosť
  • budete v hlavách zákazníkov niečo ako “guru” pre danú oblasť
  • pravidelné úpravy vašej stránky jej zvýšia rating v Google
  • odlíšite sa od konkurencie, ktorá takéto veci zanedbáva

Zistite v prieskumoch, čo ľudia potrebujú vedieť a dávajte im to na svojej stránke. Ak to budete robiť dostatočne dlho, vytvoríte si komunitu, ktorá určite ovplyvní aj vaše výsledky v predaji.

 

Obrázok: © HaywireMedia – Fotolia.com
Tento obsah bol zaradený v Uncategorized a označkovaný ako , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár